DAN RUŽIČASTIH MAJICA

Autor: Dijana Skorup, 7. 3. 2019.

27. veljače 2019. godine u našoj školi obilježen je Nacionalni dan borbe protiv vršnjačkog nasilja – Dan ružičastih majica. Učenici su prigodno odjenuli ružičaste majice, ukrasili školski pano  svojim radovima te su u zajedničkim prostorijama škole i u razrednim odjelima različitim aktivnostima obilježili ovaj dan.

U poseban odjel naše škole PO a došli su učenici 8.b razreda u pratnji učiteljice Antonele Zec. Učiteljica – rehabilitatorica Aleksandra Gvozdanović Debeljak organizirala je različite aktivnosti koje su učenici posebnog odjela provodili s učenicima 8.b razreda. Sudjelovali su u prigodnim kreativnim radionicama vezanim uz temu Dana ružičastih majica s ciljem slanja poruke da smo svi vrijedni prijateljstva i poštovanja. Osim kreativnih aktivnosti učenici su igrali i društvene igre. Ugodno i kreativno druženje završilo je uz ples i pjesmu. Svi učenici otplesali su veselu plesnu koreografiju koju učenici PO a pripremaju za nastup povodom Dana škole.