PLASTIČNIM ČEPOVIMA DO SKUPIH LIJEKOVA

Autor: Dijana Skorup, 1. 7. 2019.

Hvalevrijedan projekt i u našoj školi

Učenici i djelatnici OŠ Ljudevita Gaja, Osijek – PŠ Sarvaš tijekom školske godine 2018./19. skupili su 60 kg plastičnih čepova za Udrugu oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske (UOLL).

U projektu naziva Plastičnim čepovima do skupih lijekova sudjelovali su učenici od 1. do 8. razreda, a koordinatori su bili učenici 6.d i učiteljica Emanuela Živković. Tijekom školske godine 2018./19. skupili su 60 kg plastičnih čepova za Udrugu oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske (UOLL). UOLL provodi projekt već godinama, a svrha mu je pružanje pomoći oboljelima od teških malignih bolesti na području Hrvatske. PŠ Sarvaš će i sljedeću školsku godinu nastaviti sudjelovati u projektu pa molimo sve učenike i djelatnike naše škole da budu i dalje vrijedni skupljajući plastične čepove.