National Geographic KNJIGE O PRIRODI

OCEAN (National Geographic) knjiga o prirodi PUSTINJA (National Geographic) knjiga o prirodi
 Katalog Knjižnica grada Zagreba - Detalji Bareta Grgić, Karla (uredila): Tigrovi
Knjige National Geographica su oblikovavane kao pomoćna literatura za mlađe učenike. Sadrže jasne i živopisne tekstove i fotografije, originalne  ilustracije, rječnik i kazalo.

KNJIGE O ŽIVOTINJAMA

Dijelove knjige Sisavci možete prelistati na https://issuu.com/gorances/docs/e-istrazivaci_sisavci__web

Disney PREDIVAN SVIJET ZNANJA
Disney Predivan Svijet Znanja - 01 Dinosauri.pdf aukcije.hr - Disney**Predivan svijet znanja**Planet Zemlja**
Disney Predivan svijet znanja 5 - Čuda podmorja - Anita Ganeri | Knjiga.ba  knjižara Disney Predivan svijet znanja 37: Četiri elementa (Voda - Zemlja) Predivan svijet znanja 3: Ljudsko tijelo

POKUSI - postani mali znanstvenik

POVIJEST
Saznajte kako su živjeli ljudi u drevnom Egiptu, antičkoj Grčkoj i Rimu

Dinka Juričić: Budi voda, a ne stijena: vodič za uspješno komuniciranje

Budi voda, a ne stijena : vodič za uspješno komuniciranje / Dinka Juričić ;  [ilustracije Darko Macan]. - U uspješnoj komunikaciji ne smijem biti stijena, nego voda. Stijena sam ako se okamenim u svome inzistiranju da budem uvijek najpametnija, uvijek u pravu, nespremna prihvatiti mišljenje drukčije od svoga. Stara, mudra kineska izreka kaže: Nemoj biti stijena, budi voda. Stijena se s vremenom mrvi i nestaje, a voda neprestano kruži u prirodi. U komunikaciji se ugledaj u vodu: pronađi  pukotine,  izdubi nove putove, prilagodi se, prebrodi prepreke, ne daj se zaustaviti, teci, komuniciraj. Ako mi je stalo da komuniciramo prvo SEBE moram obuzdati, staviti pod kontrolu svoje negativne emocije, taštinu i tvrdu isključivost. Ako se ja ne prilagodim svom sugovorniku, on neće primiti ili neće razumjeti poruke koje sam mu željela  poslati. Neće ih primiti jer sam ja odustala od uspješna komuniciranja.  A ako sam ja odustala, zašto bi se on trudio?

« Prosinac 2021 »