Obavijest o početku nove nastavne godine

by | 3. ruj 2024

Poštovani roditelji i učenici, u nastavku se nalaze osnovne upute i obavijesti o početku nove nastavne godine 2024./25.

Srdačno vas pozdravljamo na početku još jedne školske i nastavne godine i želimo vam mnogo uspjeha u učenju i radu, dobru suradnju sa svojim razrednicima i učiteljima, ugodne prijateljske trenutke, mnogo znanja i odlične ocjene. Veselimo se novim izazovima i radosno vas očekujemo!

U ponedjeljak 9. rujna 2024. godine prvi je nastavni dan.

MATIČNA ŠKOLA

Za učenike prvih razreda (1.a, 1.b) bit će organiziran doček uz priredbu od 9:30 sati. Molimo roditelje da dovedu dijete u školu i ponesu školsku torbu za udžbenike i radne bilježnice.

Učenici 3., 5., 7. i PO.b razreda dolaze u školu u 8:00 sati.

Učenici 2. i 4. razreda dolaze u školu u 13:10 sati.

Učenici 6., 8. i PO.a razreda dolaze u školu u 14:00 sati.

Učenici trebaju ponijeti torbu za školske udžbenike i radne bilježnice, pribor za pisanje i jednu bilježnicu. Učenici će imati Sat razrednog odjela s razrednikom kako bi dobili rasporede i sve potrebne informacije.

Svi novi učenici trebaju se javiti u stručnu službu škole.

Školski autobus dovozi učenike putnike u školu prema uobičajenom rasporedu od prošle školske godine. Odvoz učenika u 9:40 sati prema Nemetinu i Sarvašu.

Dovoz učenika u poslijepodnevnu smjenu: 12:45 iz Nemetina, Tranzita  za Osijek .

Dovoz učenika u poslijepodnevnu smjenu iz Bijelog Brda 13:30, Sarvaša 13:35, Nemetina/Tranzit 13:40.

Odvoz učenika iz Osijeka 15:30 /  16:30 za Nemetin, Tranzit (Sarvaš, Bijelo Brdo ako ima učenika).

Vozni red koji će vrijediti tijekom školske godine objavljen je u desnom izborniku.

Produženi boravak počinje s radom u utorak 10. rujna 2024. god.

PODRUČNA ŠKOLA SARVAŠ

Za učenike prvog razreda (1.c) bit će organiziran doček uz priredbu u 11:00 sati. Molimo roditelje da dovedu dijete u školu i ponesu školsku torbu za udžbenike i radne bilježnice.

Učenici svih razreda (osim 1. raz.) dolaze u školu u 8:00 sati.

Svi novi učenici trebaju se javiti voditelju škole Goranu Lončaru.

Školski autobus dovozi učenike putnike u školu prema uobičajenom rasporedu od prošle školske godine. Odvoz učenika iz Sarvaša u 9:50 sati prema Bijelom Brdu i Klisi.

Produženi boravak počinje s radom u utorak 10. rujna 2024. god.