Pozivnica za doček osječkih olimpijaca

by | 10. ruj 2024

Pozivnica učenicima i roditeljima na svečani doček hrvatskih olimpijaca.

Nakon održanih Olimpijskih igara u Parizu i osvajanja brojnih odličja, Osijek organizira svečani doček za hrvatske sportaše s područja Osijeka. Doček će se održati u srijedu 11. rujna 2024. godine s početkom u 17 sati na Trgu slobode.

Uz srebrnu olimpijku Donnu Vekić, svoje sudjelovanje potvrdili su i Aurel Benović i njegov trener Vladimir Mađarević, ukrajinski gimnastičar s prebivalištem u Osijeku Illia Kovtun te boksački trener Matej Matković. Braća Anton i Patrik Lončarić prisutnima će se obratiti videoporukom.

Pozivamo sve učenike da u pratnji roditelja dođu na Trg slobode dočekati naše sportašice i sportaše olimpijce. U slučaju odlaska na svečani doček učenicima će biti opravdan izostanak u poslijepodnevnoj smjeni za one sate koji se održavaju u vrijeme dočeka.