Poziv na izlet na Papuk

Izviđački klub Javor poziva učenike na jednodnevni izlet Pozdrav proljeću 19. ožujka 2023. god. Više informacija u nastavku.

Na poziv izviđača iz Požege IK Javor pridružit će se tradicionalnoj planinarskoj i izviđačkoj akciji PAPUČKI JAGLACI i uživat u šetnji divnim slavonskim šumama u PP Papuk. Izlet će se održati 19. ožujka 2023. god.

Osnovne informacije:

LOKACIJA IZLETA: Park prirode Papuk, Velika

LOKACIJA OKUPLJANJA: Izviđački park u Donjem gradu (Trg Nikole Tesle) ili kod „Kožare“.

PRIJEVOZ: autobusom, potrebno minimalno 30 sudionika

SUDIONICI: učenici viših razreda OŠ, srednjoškolci, studenti, mladi, svi ostali zainteresirani iznad 12 god.

POLAZAK/DOLAZAK: polazak oko 6 sati ujutro, povratak oko 18 sati. Točno vrijeme polaska svaki će sudionik dobiti na mail koji upiše na prijavni obrazac i bit će objavljeno na našoj mrežnoj stranici https://www.ik-javor.hr/

HRANA: svaki sudionik izleta nosi hranu i piće za sebe

ODJEĆA:  topla, čvrsta i nepromočiva obuća, kišna kabanica, obući se slojevito, primjereno šetnji šumom, a tko ima, izviđačka košulja i marama je obvezna.

POVEZNICA za prijavu: https://forms.gle/nK4ufWQWmjGP4TUHA

SUDIONIČKA PARTICIPACIJA:

• sudionička participacija iznosi 7 €  (52,74 kn po tečaju 7,5345) koja pokriva dio troškova. Razliku do punog iznosa troškova snosi naša udruga iz projekta „Izviđački koraci za održivi razvoj“ i ostalih izvora. U troškove se ubrajaju prijevoz i organizacija izleta.
  • VAŠ ISKAZ INTERESA I PRIJAVA: Čim prije, to bolje popunite (kada se bus popuni, zatvaramo prijavu i prije navedenog roka).
  • Uplata sudioničke participacije u iznosu 7 EUR € treba biti na IBAN HR31 2500 0091 1020 1941 2 (opis plaćanja VELIKA – ime i prezime sudionika).
  • Rok za prijavu je do 16. 3. 2023. (popunjen online obrazac i uplaćeno 7 € na IBAN Udruge. U slučaju odustajanja 7 € se ne vraća. Popunjenu i potpisanu prijavnicu treba  predati prilikom dolaska na izlet odgovornom voditelju izleta).

ODGOVORNI VODITELJ IZLETA: David Bleništa  097/754-0874

OSTALO:

Za sve druge informacije nazovite JADRANKU KOKOLARI  099/333-3017 ili pošaljite mail.

objavio: Aleksandra Krampač-Grljušić   datum: 2. 2. 2023.

« Svibanj 2024 »