Poštovani roditelji,

pred vama je mrežna stranica OŠ Ljudevita Gaja, vaše i naše škole. Želja nam je da vas njome bolje informiramo o školi koju pohađaju vaša djeca i pozivamo vas da se uključite u njezin život i rad jer svi težimo k istom cilju – sretnom, zadovoljnom i obrazovanom djetetu.

Neka naša suradnja počiva na iskrenosti, povjerenju, toleranciji, razgovoru, dogovoru, slobodi, kritičnosti, inicijativnosti, ali i popuštanju, nezamjeravanju, dobronamjernosti, strpljenju i uvažavanju.

Uključite se u život i rad škole onako kako sami želite - moralno, radno, materijalno... Oni kojima više leži upravljanje, svoje mjesto mogu pronaći u Vijeću roditelja ili Školskome odboru.

Želimo da naša škola bude okrenuta prema učeniku i razumijevanju njegovih potreba i problema, spremna i otvorena za novo i bolje. Zajedničkim trudom nastojat ćemo doći do škole koju će naša djeca pohađati s radošću.

dr. sc. Aleksandra Krampač-Grljušić, ravnateljica škole

12:40 - 13:10 - ručak u produženom boravku

U privitku se nalaze sve informacije o voznom redu školskog autobusa.

« Siječanj 2022 »