> Udžbenici

POPIS UDŽBENIKA ZA ŠKOLSKU GODINU 2018./2019.

Grad Osijek je za školsku godinu 2014./2015- nabavio udžbenike za sve učenike osnovnih škola grada Osijeka.
Udžbenici su u vlasništvu škole i učenici su ih obvezni po završetku školske godine vratiti u školu kako bi ih naslijedila sljedeća generacija u novoj školskoj godini.
Radne udžbenike i radne bilježnice u svakoj novoj školskoj godini kupuju roditelji učenika.
U priloženom popisu istaknuti su radni udžbenici i radne bilježnice koje je potrebno kupiti.

Obiteljima, korisnicima socijalne skrbi, radne bilježnice i radne udžbenike kupit će Grad Osijek i Ministarstvo znanosti, obrazovanja i sporta. Roditelji trebaju donijeti rješenje o pravu na zajamčenu minimalnu naknadu Centra za socijalnu skrb u tajništvo ili knjižnicu škole.