Pozivnica za proslavu Dana škole

Dragi učenici i roditelji, u nastavku pronađite pozivnicu za proslavu Dana škole 26. i 27. travnja 2023. god i važne obavijesti.

MATIČNA ŠKOLA

Srijeda, 26. 4. 2023.

Učenici razredne nastave imaju 3 nastavna sata u obje smjene, a učenici predmetne nastave 4 nastavna sata u obje smjene. Svečana priredba za Dan škole počinje u 19:30 sati, prije  i poslije priredbe bit će organiziran sajam učeničkih uradaka koje su učenici napravili za Dan poduzetnika. Uradci koji vam se sviđaju moći će biti vaši uz prigodnu donaciju. Školski autobus dovozi učenike putnike u školu prema uobičajenom voznom redu, a odvozi učenike u 10:40 / 11:30 / 16:40  i  17:30. Osiguran je prijevoz za učenike i roditelje koji dolaze na priredbu  iz Nemetina do  škole u 19:00 sati, a odlazak je planiran u 20:35 nakon svečane priredbe.

Četvrtak, 27. 4. 2023.

Oganiziran je integrirani dan i međurazredna natjecanja. Svi učenici iz obje smjene dolaze u školu u 8:00 sati prijepodne. Učenici koji se ne natječu obvezni su doći u školu  i navijati za svoje prijatelje te poštivati sve što su im razrednici rekli.

Učenici razredne nastavne natječu se u tri kategorije: kviz znanja, sport – poligon spretnosti i likovna kultura. Predmetna nastava natječe se u četiri kategorije: kviz znanja, sport – poligon spretnosti, likovna kultura i talenti. Prometna policija kao gost pomagat će u kategoriji sporta, doći će sa svojim natjecateljskim poligonom, prometnim znakovima ,motorima i pravilima natjecanja.

Natjecanja u kvizu znanja i likovnoj kulturi održat će se u učionicama u prizemlju, natjecanje u sportu u školskom dvorištu, a talenti u sportskoj dvorani. Vremenik natjecanja za pojedine razrede nalazit će se u holu škole na panou.

Školski autobus u četvrtak sve učenike putnike dovozi u školu prema uobičajenom voznom redu, učenike putnike razredne nastave odvozi u 10:45 sati, a učenike predmetne nastave u  12:00 sati.

PODRUČNA ŠKOLA SARVAŠ

Srijeda, 26. 4. 2023.

Učenici razredne nastave imaju 3 nastavna sata, učenici predmetne nastave 4 nastavna sata. Generalna proba za one koji nastupaju bit će u ponedjeljak 24. 4. u 12:15 i u srijedu 26. 4. u 11:30 sati. Školski autobus dovozi učenike putnike prema uobičajenom voznom redu, a odvozi ih oko 12:30.

Četvrtak, 27. 4. 2023.

Organiziran je integrirani dan i međurazredna natjecanja. Učenici se natječu u dvije kategorije: kviz znanja i sportski poligon, razredna nastava podijeljena je u ekipe prema bojama, a predmetna nastava osvaja bodove za svoj razred.

Školski autobus dovozi učenike putnike u školu prema uobičajenom voznom redu, a odvozi sve učenike putnike u 11:00 sati.

Svečana priredba za Dan škole počinje u 19:30. Prije i poslije priredbe bit će organiziran sajam učeničkih uradaka koje su napravili za Dan poduzetnika. Uradci koji vam se sviđaju moći će biti vaši uz prigodnu donaciju. Organiziran je prijevoz autobusom za učenike i roditelje koji dolaze na priredbu: iz Klise u  19:00, a iz Bijelog Brda u 19:10 sati. Odvoz putnika je u 20:35 sati nakon svečane priredbe.

OBAVIJEST ZA SVE UČENIKE I RODITELJE

U četvrtak 27. 4. neće biti produženog boravka ni u matičnoj ni u područnoj školi. Za sve učenike osigurali smo i jedan dan za omiljene slobodne aktivnosti s prijateljima ili obitelji. U petak 28. 4. 2023. nema nastave. U ponedjeljak 1. 5. 2023. nema nastave jer obilježavamo Međunarodni praznik rada. Nastava matičnoj školi počinje u utorak 2. 5. 2023. u 8:00 sati za 1., 2., 5., 7. i POb razrede, a u 14:00 sati za 3., 4., 6., 8. i POa razrede, a u Područnoj školi Sarvaš u 8:00 sati prema uobičajenom rasporedu.

Želimo vam sretan i veseo Dan škole!

objavio: Aleksandra Krampač-Grljušić   datum: 21. 4. 2023.

« Svibanj 2024 »